ETKİNLİKLER
Medipol Üniversitesi Kariyer Ofisi Yöneticisi Emre URFALI ile 'Geçmişten Günümüze Alan ve Sektör Keşfi' semineri 16 Ekim tarihinde Ensar Vakfı Genel Merkezde gerçekleşmiştir.
Deneyimli iş adamları, siyasetçiler, STK temsilcileri ve deneyimli akademisyenlerin kariyer yolunda ışık tutabilmesi adına, kendi etkileyici kariyer hikayelerini öğrencilerle bilgi ve tecrübe paylaşımı gerçekleştireceği etkinliklerdir.
Şirketler, iş verenler, öğrenci ve mezunların ve STK'ların buluşma ve tanışma noktası olarak planlanan kariyer odaklı festivallerdir.
İstanbul Tasarım Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği neticesinde eğitim çekilişimiz ' Canan Atmaca ile Çevrimiçi Karakalem Atölyesi ' gerçekleşmiştir.
Kariyer anlamında kendini geliştirmiş ve geliştirmek isteyen çok uluslu bireylerin yer alacağı, katılımcı sayısının yüksek olacağı, format olarak forum şeklinde planlanan ve etkinlik dili İngilizce olan etkinliklerdir.
İş'te İz röportajlarımızın ikincisi Yıldız Holding Genel Müdür Yardımcısı Bahattin AYDIN ile gerçekleşterdik.
Kariyer Talks kapsamında ilk keyifli röportajımızı Kaanlar Gıda, Finans ve İdari İşler Müdürü Ahmet KAAN ile gerçekleştirdik.